Пиломатеріали із СОСНИ

 

 

 

 

 

Продаж бруса

Продаж брусаНе дивлячись на досить велику конкуренцію в наш час актуальним і затребуваним є продаж бруса. Цей популярний пиломатеріал застосовується у виробництві корпусних та інших меблів, для виготовлення дерев'яних виробів, в декоративних цілях. Але найширша сфера, яку захоплює продаж бруса - це будівельна. Завдяки високим властивостям теплоємності, повітропроникності, невеликій вазі брус є практично ідеальним і відносно доступним у вартості матеріалом для побудови бань, дачних і гостьових будиночків і навіть комфортабельних житлових приватних будинків.

У будівельній сфері брус ділиться на кілька видів, залежно від застосовуваної технології його виготовлення. Найвищою якістю володіють клеєний і профільований види бруса. Профільований виготовляється зі спеціально відібраної і підсушеної деревини. Кожен його виріб строго відповідає розмірним і ваговими параметрам. Тому під час будівництва будинків дотримується максимальна щільність кожного стику. Клеєний брус є більш дорогим матеріалом, однак він має і більш високий ступень міцності і довговічності. Продаж бруса дозволяє виготовляти ці два види будматеріалів.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ВВБ» займається виготовленням і продажем бруса.

Продаж бруса в ПП «ВВБ» здійснюється вже протягом більш ніж 19 років. Тривалий, а головне - позитивний, досвід роботи в цій сфері дозволяє нашому підприємству випускати на ринок продукцію, яка відповідає сучасним вимогам. При цьому наші ціни по праву можна назвати найкращими!

Продаж бруса постійним Клієнтам здійснюється з урахуванням приємних знижок!
Телефонуйте нам! Ми завжди раді допомогти Клієнтам з вибором нашого товару!


сайт создан компанией