Пиломатеріали із СОСНИ

 

 

 

 

 

Монтажна рейка

Монтажна рейкаБольшість будівельних робіт, виконуваних на совість, не обходяться без різних пиломатеріалів. Такі матеріали виступають в якості допоміжних. З їх допомогою здійснюється кріплення, підготовка тих чи інших елементів. Так, одним з найбільш поширених пиломатеріалів є монтажна рейка. Вона являє собою каркасну планку, яка використовується для кріплення виробів з дерева, пластику та інших матеріалів до стін, стелі і так далі.

Монтажна рейка незамінна, коли є необхідність в кріпленні блок-хауса, вагонки, імітації бруса і інших оздоблювальних матеріалів. Найбільш поширеною деревиною для виготовлення такої рейки є сосна. Рейки з сосни є екологічно чистим матеріалом, мають легку вагу, прості в роботі і мають невисоку вартість.

Залежно від особливостей використання можна купити монтажну рейку різних розмірів. Вартість, як правило, призначається за погонний метр і коливається в залежності від підприємства, яке реалізує пиломатеріал. Порівнюючи ціни в різних підприємствах, не варто забувати і про якість матеріалу, а також звертати увагу на умови співпраці підприємства.

Надійна монтажна рейка доступна для замовлення за вигідними цінами в компанії «ВВБ».

У нас представлений широкий асортимент пиломатеріалів, в тому числі монтажна рейка, яку Ви можете купити в необхідній кількості. А помірні ціни дозволяють зробити покупку вигідно. При необхідності ми надаємо швидку і надійну доставку. Звертайтеся, ми завжди зможемо зробити вигідну пропозицію!

Вам необхідна якісна монтажна рейка? Придбати її завжди можна у нас!


сайт создан компанией