Пиломатеріали із СОСНИ

 

 

 

 

 

Брус, дошка (Київ)

Брус, дошка (Київ)З давніх часів люди будували дерев'яні будинки. Сьогодні в цих цілях застосовується найчастіше брус, дошка (Київ). Брус є пиломатеріалом, який виготовляється в основному з різних колод або клеєних дощок. Використовується він не тільки в будівельній промисловості, а й як матеріал для виробництва меблів, транспортувальної тари та інших дерев'яних виробів. Перед застосуванням брус, дошка (Київ) проходить ряд підготовчих процедур, які включають його обробку антисептичними, вогнетривкими засобами і засобами, що захищають його від виникнення грибка і різної шкідливої цвілі.

У будівельній сфері брус, дошка (Київ) затребуваний завдяки таким властивостям як повітропроникність, теплоємність, порівняно низька вартість і довговічність. Крім цього, цей будматеріал має, на подив, маленьку вагу. Тому якщо Ви вибираєте його для будівництва будинку, Ви зможете уникнути великих витрат, які необхідні для потужного глибокого фундаменту. До того ж зовні дерев'яний будинок виглядає красиво, природно, а всередині його завжди буде знаходитися приємний аромат лісової природи.

Брус, дошка (Київ) сьогодні виготовляється за різними технологіями. Відповідно розрізняють різні його види, найбільш популярні з яких профільований брус, оциліндрований і клеєний. Оциліндрований брус відрізняється круглим перетином. Споруда будинків з його застосуванням здійснюється в певному порядку. Клеєний брус виготовляється способом склеювання між собою заздалегідь висушених і оброблених окремих дощок. Профільований брус, дошка (Київ) відрізняється наявністю пазів і шпильок, які сприяє щільному і надійному її приляганню.

Вам потрібен брус, дошка (Київ)? Купити його можна в приватному підприємстві «ВВБ»!


сайт создан компанией